Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Letošní letní dětský pobyt je už za námi a my přinášíme první várku fotek od skvělého fotografa Michala! Najdete je na tomto odkaze.


Plakát k letošnímu dětskému pobytu je hotový!


Vánoční svátky i oslavy Nového roku jsou už za námi a my naplno pracujeme na přípravě letního dětského pobytu 2018. V nejbližší době očekávejte plakát s nejdůležitějšími informacemi i aktuální dokumenty potřebné k přihlášení na pobyt. Těšíme se na Vás!

PS: Obrázek Vám může posloužit jako menší nápověda toho, jaké téma letos budeme mít ;-)


Letní dětský pobyt 2017 je už za námi a my se začínáme připravovat na další skvělý ročník! Mezitím si však můžete užít pořádnou porci fotografií z letošního ročníku. Krásné léto přeje celý organizátorký (příšerkovský) tým!

Fotografie zde


Přípravy na letošní letní dětský pobyt jsou v plném proudu a my stejně jako minulý rok přicházíme se slevou pro ty, kteří si na pobyt s sebou přivedou kamaráda!

 


A konečně přicházíme také s datem a místem konání letního dětského pobytu 2017! Skyrim: Válka o Sever se uskuteční od 1.7. do 8.7.2017 v Centru celoživotního vzdělávání Bystřička. Více informací o pobytové základně se dozvíte v příslušné sekci.


Máme téma i název letního dětského pobytu 2017, který se už skví na logu stránek! V blízké době se můžete těšit na oficiální informační letáček s přesným datem a místem konání.


Po menší pauze pro technické zpracování fotografií si je konečně můžete prohlédnout na tomto odkaze. V záložce Minulé ročníky letních pobytů bylo přidáno také shrnutí letošního ročníku. Přejeme příjemné prohlížení!


Letní dětský pobyt Zaklínač: Záhadný Kaer Morhen 2016 se nám pomalu ale jistě zaplňuje. Chytněte proto posledních několik míst třeba i se svými kamarády či příbuznými! Pro každého, kdo se přihlásí společně s další osobou je tady připravena sleva 200 Kč! Stačí jen do přihlášky uvést jméno účastníka pobytu, přes kterého jste se o táboře dozvěděli a přihlašujete se na něj. Proto neváhejte a zasílejte Vaše přihlášky na e-mail: ity@centrum.cz. Těšíme se na Vás!


Skupina Post Mortem pořádala LARP s názvem Z pekla - Dračí vejce. Zde si můžete prohlédnout krátké video.

 


Přihlašování na letní dětský pobyt 2016 bylo právě spuštěno! V odkaze se dozvíte vše potřebné k zaslání přihlášky a vyplnění dalších dokumentů. Už se na Vás moc těšíme!


Jelikož včera Geralt z Rivie, mocný to a slavný zaklínač, bujaře slavil Vánoce, rozděloval dárky všem jeho blízkým a přes sněhovou vánici se nedostal k počítači, přeje Vám všem opožděně až dnes krásné a bohaté Vánoce, hetké prožití vánočních svátků a šťastný vstup do nového roku 2016!

 


S mírným zpožděním, za což se omlouváme, posíláme odkaz na fotografie z letního dětského pobytu Dědictví koruny Nildoru a přidáváme foto naší podzimní přípravy!

Fotografie zde


Pilně pracujeme na letním dětském pobytu 2016 se skupinou Post Mortem a ITY! V nejbližší době na těchto stránkách očekávejte název a krátký vstup do děje.

 


První fotografie z pobytu Dědictví koruny Nildoru na tomto odkaze! V dalším čísle Novojičínského deníku si také můžete přečíst článek o našem společném týdnu plném zábavy!

 


Letošní ročník letního dětského pobytu pořádaného skupinami Post Mortem a ITY z.s. je za námi a již brzy se můžete těšit na foto, video a popis průběhu letošního ročníku v záložce Dědictví koruny Nildoru.

 


Příprava letošních pokrývek hlavy a štítů v plném proudu! Která z barev bude asi ta Vaše?

 

 


Zvýhodněná nabídka pro děti, které na letní pobyt přijedou spolu se svými kamarády:

Vážení rodiče,

děkujeme Vám, že jste se rozhodli poslat dítě na náš jedinečný LARPový tábor a tím nám vyjádřili důvěru. Těšíme se, že dopřejeme Vašim dětem bohaté zážitky, na které budou rády vzpomínat.

A abychom Vašim dětem mohli dopřát zajímavější táborové hry, úžasné bitvy a bohatší zážitky, rádi uvítáme na našem LARPovém táboře i kamarády Vašich dětí. Přivede-li Vaše dítě dalšího táborníka, dostanete od nás jako poděkování dodatečnou slevu z ceny, tzv. slevu na kamaráda. Sleva Vám bude poskytnuta automaticky, pokud kamarád Vašeho dítěte na přihlášku uvede, že se o našem LARPovém táboře dozvěděl od Vás. Sleva na kamaráda činí 200,- Kč.

A aby náš tábor mohl proběhnout hladce, posíláme Vám informace k organizaci tábora:

Místo: Táborová základna Kozí Horka, Brno (u přehrady)

Čas nástupu: 9.8.2015,  14.00 - 16.00 hod.

Čas odjezdu: 15.8.2015,   13.00 – 15.00 hod.

Co s sebou: oblečení do teplého i chladného počasí, pevnou obuv, pláštěnku, pokrývku hlavy, plavky, sluneční brýle, hygienu, repelent, opalovací krém, ešus, baterku, láhev na pití, spacák (a prostěradlo), stříbrnou lepící kobercovou pásku, doplňky pro vytvoření vybrané rasy (např. elfové uši, trpaslíci vousy), rukavice na boj (např. kožené svářečské rukavice, ale postačí jakékoliv, které poskytnou ochranu), hudební nástroje, odvahu a dobrou náladu.

Jak se dostat na tábor: vlastní doprava

                                               souřadnice: 49°14'27.52"N, 16°29'59.42"E

 

Těšíme se na Vás!

Realizační tým


I když nám počasí příliš nepřeje, včerejším dnem jsme zahájili léto a letní dětský pobyt Dědictví koruny Nildoru se mílovými kroky blíží! Dolaďujeme, připravujeme a těšíme se na Vás!

 


Letošní ročník letního pobytu se uskuteční v krásném jihomoravském městě Brno, které už se těší na příchod letních měsíců!

 


TOPlist