Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Post Mortem

Skupina LARPu, dřeváren a ukázek šermu s názvem Post Mortem byla založena v roce 2009. V průběhu několika let byla rozšířena její členská základna, která v současné době čítá kolem 40 aktivních členů.

Domovskou oblastí skupiny je Novojičínsko, kde ve volných chvílích pořádá menší i větší hry a akce s různou tematikou. Za zmínku stojí například středověké Dobové stanování, či život ve Vesničce. Z modernějšího soudku například Mafie odehrávající se v třicátých letech minulého století, či postapokalyptické a zčásti airsoftové akce.

Skupina se dále věnuje představením dřeváren a LARPu, pořádáním her či ukázkou historických zbraní a nácvikem šermu ve školách, na dětských táborech či na různých historických i obecních událostech.

Post Mortem je otevřena novým členům bez rozdílu věku, kteří by si chtěli vyzkoušet atmosféru středověku, fantazijního světa či atmosféry z dob americké prohibice. Více informací můžete nalézt na internetových stránkách skupiny: http://postmortem.wbs.cz/ nebo na facebooku.

 

 

Promo video k akci pořádané skupinou Post Mortem s názvem Mafie 2015

 

 

Krátké úvodní video k dětskému pobytu Tajemství templářů 2014

 

 

TOPlist